• Filma Me Dublim Shqip
  • com e vendosa qe ta hapi kete faqje per te vetmen arsye sepse ne Shqiperi nuk ngeli me asnje faqe Shqiptare serioze edhe e denje per te shkarkuar filma me. Filma me titra dhe dublim ne Shqip. Tring shqip eshte nje kanal i paketes televizive tring e cila transmeton filma shqiptar te cilet flasim vetem shqip , argetohuni me kinemane shqiptare !. TvLive TvDigitalb Filma AL1 Filma AL2 > 161 TV Live Film Shqip - Jetim Me Bab e Nan 2013 (Full Filmi) Borxhliu - Telekomedi [HD]. By dubluar -. Shikoni ne www. Seriale dhe filma me titra shqip! Pasi panë se si Tuko vrau një nga të tijët, Ualt dhe Xhesi shqetësohen se mos Tuko do t'i vrasë ata në një të ardhme. 03-03-2013 01:16:04. Filmat me te fundit falas per tu shikuar tek Titrat Shqip. filma be shqip, casa saludable mariano bueno descargar, filma hd online me titra shqip five minaretstorrent, filma. filma te rij, dublime shqip Barbi me kepucet roze (HD)-Dubluar Shqip. Latest Movie : Filma Te Dubluar Ne Shqip ne do të ngarkojmë cdo ditë filma shumë të bukur për ty!!!! :) Merr Njoftime me Email. Winx Club Me titra. Filma me titra shqip hd, seriale me titra shqip hd, shiko filma me titra shqip, shiko seriale me titra shqip, filma te dubluar ne shqip, shkarko filma dhe seriale me. Ver mais da Página Shiko-Shqip | Filma me titra shqip no Facebook. filma te rij, dublime shqip. Esqueceu a conta?. Get Started. Shiko shkarko filmat me te fundit me titra shqip dhe me dublim shqip !. Armando Meta said si mund ta shkarkoj ne shqip te gjith filmin ? December 28, 2013 at 12:02 PM. Charlie's Angels. FILMA me KILE. com - Filma me titra shqip,Shkarko falas filma,Shiko filma online,Filma me te fundit,Filma Full HD. Play, Watch and download The Transporter Refueled Official Trailer (2015) Me Titra Shqip FILMA24-AL video (01:36) to mp4, 3gp, m4a for free. Nje Aventure me Gjigantin HD | Filma me Titra Shqip | Filma me Dublim Shqip | Kukulla (Video HD) Cdo ankes qe ka te bej ne lidhje me kanalin tone ne YouTube na shkruani ne DM ne Istagram. Film shqip burgu i zi memi. Name Email Website. com/video164431883_162630002 shkarko (se shpejti). Welcome to the official "• Filma me titra dhe dublim ne shqip •" Facebook page! :::. net - Filma shqip. Në një luleshite në New York City, ajo zbulon njerëzit që faktikisht hanë mjaltin dhe më pas vendos ti padisë ata. Shkarko dhe shiko online filma te animuar(dubluar ne shqip). Kohëzgjatja: 55 min | Zhanri: Aventure, Drame, Fantazi Sersi dhe Xhaimi rregullojnë në një botë pa Tajuin. Filma pozitive për cdo moshë dhe video inkurajuese. filma me titra shqip. Home; rekruton e miqtë e tij Gomarin dhe Maçokun me çizme që të vendosin rebelin Artie. Posts about filma vizatimor me dublim shqip written by perrallashqip. Nje bote e larmishme me kartonet tuaj te preferuar, Filma te animuar me titra shqip Të Tjera Seriale Fillim Filma te dubluar ne shqip Filma te animuar me. Filma me Titra Shqip: A Girl Walks Homeone at Night [AL] [2014] Filma me Titra Shqip: A Beautiful Mind [AL] [2001] Filma Anglisht: The Nice Guys [2016] Filma Anglisht:. Filma Aksion me titra Shqip HD Shiko dhe shkarko filma aksion me titra shqip mundesuar nga filma. Film shqip burgu i zi memi. DublimeAl Filma te Animuara - Anime Shqip (2019) Medioq. visi al 0 Komente. LOONEY-TUNES--LEPUJT-VRAPOJN. Shrek rekruton e miqtë e tij Gomarin dhe Maçokun me çizme që të vendosin rebelin Artie si mbretin e ri. Home; Kërkesa për filma; Sunday, March 6, 2016. Filma; Little Man (2006). Shrek 2 (Dublim Shqip). videotekaime. Ke harruar llogarinë? ose. Hercules (2014) HD - Me Titra Shqip Posted by Unknown Posted on 1:33:00 AM with No comments Duke duruar legjenden nga dymbëdhjetë veprat e tij, Herkuli, gjysmëperëndi greke, jeta e tij si mercenar testohet kur mbreti i Trakës dhe vajza e tij kërkojnë ndihmën e tij në mposhtjen e një e kryengritësi tiran. Kur magjistari keqbere Gargamel fillon të ndjekë Pufët e vegjël jashtë fshatit të tyre, ata bien nga bota e tyre magjike në qytetin e Nju Jorkut. Filma Me Titra Dhe Dublim Shqip Shqip Kino: Fillimi Filma Me Titra Shqip Filma Te Dubluar Shqip Kërkesat Powered by Create your own unique website with. Hi i have voip adapter spaeu and telephone panasonic KX-TGPD, I dont' have signal when a connect to. Toggle navigation. Shiko filma indian me titra shqip të të gjitha kategorive. kom it film sex Love 2015 Me titra Shqip видео. Megjithatë, HD Filma Me Titra Shqip. com - Filma me titra shqip,Shkarko falas filma,Shiko filma online,Filma me te fundit,Filma Full HD. Filma Me Titra Dhe Dublim Shqip Shqip Kino: Fillimi Filma Me Titra Shqip Filma Te Dubluar Shqip Kërkesat JavaScript Free Code. Sapo u postua nje nder filmat me te mir te vitit 2017-2018 ne HD me Dublim Shqip https://filma-2 rikthimi i Xhafarit" Me Dublim Ne Shqip Nese Deshironi. Watch Me dublim shqip video. Name Email Website. filma me titra shqip online falas i cili sht transferuar n policin e Marsej s ngarkohet me detyr n e kapjes s grupit t Me Dublim Shqip. Filma te Postuar 8. Αρέσει σε 5. Film Vizatimor - Berberi i Mbretit (Shqip) King Arthur (2004) Connections Soundtracks; KING ARTHUR: LEGEND OF THE SWORD All Trailer + Movie Clips (2017) King Kong–Mbreti i Atlantis (2019)Dubluar në shqip| Filma me Titra Shqip |Filma me Dublim Shqip (HD) Mbreti dhe Bijat e Tij Perralla Shqip; Mbreti amed (dubluar ne shqip) filma te dubluar ne. Iniciar sesión. Filma per femije. SMS or texting, is the act of typing and sending a brief, electronic message between two or more mobile phones or fixed or portable devices over a phone network. Co | Filma me Titra Shqip HD. s dublim ne shqip written Indian; Filma Islam - Me titra shqip Faqja e pare e Filmave islam me titra shqip ne. Në një udhëtim të veçantë jashtë zgjuas, Vanessa i shpëton jetën Berrit. Nje histori e disa ngjarjeve te drejton tek nje beteje macesh duke u takuar me shrekun dhe miqte e tij. Shiko Filma Me Titra Shqip. Seriale dhe filma me titra shqip! Pasi panë se si Tuko vrau një nga të tijët, Ualt dhe Xhesi shqetësohen se mos Tuko do t'i vrasë ata në një të ardhme. Just another WordPress. Shikoni ne www. Kategoria : Dublim Shqip, Animacion. net filma me titra shqip, filma shqiptar, filma te. Latest Movie : Filma Te Dubluar Ne Shqip ne do të ngarkojmë cdo ditë filma shumë të bukur për ty!!!! :) Merr Njoftime me Email. Filma-shqip. BALTO 1 (Dublim Shqip) Një gjysmë ujk i dëbuar rrezikon jetën e tij për të parandaluar një epidemi vdekjeprurëse nga gërmadhat në Alaska. Hercules (2014) HD - Me Titra Shqip Posted by Unknown Posted on 1:33:00 AM with No comments Duke duruar legjenden nga dymbëdhjetë veprat e tij, Herkuli, gjysmëperëndi greke, jeta e tij si mercenar testohet kur mbreti i Trakës dhe vajza e tij kërkojnë ndihmën e tij në mposhtjen e një e kryengritësi tiran. Nje bote e larmishme me kartonet tuaj te preferuar, gati vetem per ju nga Filmat Vizatimore, Big hero 6 Me titra shqip November 20, 2017. Home Alone 3 dublim shqip - Shiko. Com Filma me Titra Filma Dublim Tv Live Shqip Tv Live World Apocalypse Code. com - Filma me titra shqip HD - Shiko dhe shkarko filmat e fundit falas! - Faqja 4. com, filmametitrashqiphd. Watch Trailer Alex, Marty, Melman dhe Gloria janë ende duke luftuar për të shkuar në shtëpi. Shkarko dhe shiko online filma te animuar(dubluar ne shqip). Filma Aksion me titra Shqip HD Shiko dhe shkarko filma aksion me titra shqip mundesuar nga filma. filma me titra shqip online falas i cili sht transferuar n policin e Marsej s ngarkohet me detyr n e kapjes s grupit t Me Dublim Shqip. 6,076 likes · 5 talking about this. Filma te Postuar 8. Filma Me Titra Shqip [ Filma Me Perkthim Shqip ] Admirim Cakolli. putlocker naruto shippuden dublim shqip shikoje ne putlocker. Filma me titra Shqip,filma dubluar ne shqip,filma 2012,filma me titra shqip hd,filma shqip hd,shkarko filma me titra shqip,filme me titra shqip online. Seriale me titra Shqip. Në fund të fundit me dy kaloi dhe i përshtatur për përpjekje, ai shkon në kërkim për të gjetur vrasësin e vërtetë dhe për të gjetur se kush saktësisht vendosi atë, dhe pse. Shiko online X Night of Vengeance interdicted (2011) SHqip, mist erotik Faqa e. Powered by Create your own unique website with customizable templates. DUBLIM NË SHQIP FULL HD The Croods Pasi shpella e tyre shkatërrohet, një familje shpellash do kryejë një udhëtim nëpër një botë të panjohur. DUBLIM SHQIP; FAMILJE; FANTAZI; FILMA HD; HORROR; SPORT; Armatosur me nje license per te vrare , Filma me Titra Shqip - Të gjitha të drejtat e rezervuara. Nje Aventure me Gjigantin HD | Filma me Titra Shqip | Filma me Dublim Shqip | Kukulla (Video HD) Filma Go Show. Zootopia - Me Dublim Shqip Shkarko Filmin Përshkrimi Zootopia qyteti i ëndrrave për çdo kafshë. The Transporter Refueled Official Trailer. Filma me Titra Shqip HD The 3rd Eye (2017) Get Rich or Die…. Powered by Create your own unique website with customizable templates. FilmiAladin online. Filma me titra shqip. "Official Channel" Filma Go Show. al Filma me titra shqip. Powered by Create your own unique website with customizable templates. Filma me titra shqip. Brazdat (Film) Dasma e Sakos (Film) Leave a Comment Cancel reply. Due Date 2010 2017 by Filma Me Titra Shqip - MaxFilma. SMS or texting, is the act of typing and sending a brief, electronic message between two or more mobile phones or fixed or portable devices over a phone network. 411 likes · 2 talking about this. me Home Alone 3 dublim shqip - Shiko. Zoti Pibadi dhe Shermani-Dubluar në Shqip Posted by. Xhimi Neutron -Djali Gjeni. Vedi altri contenuti di Shiko-Shqip | Filma me titra shqip su Facebook. Nje histori e disa ngjarjeve te drejton tek nje beteje macesh duke u takuar me shrekun dhe miqte e tij. Streaming siti italiani sul web - Lista e siteve me Filma ne Italisht. |Titra SHQIP| Harry Potter and the Order of Phoenix (5) Rreth Filmit: Eshte nje tjeter vit ne Hoguarts per Hary Poterin dhe shoket e tij. Bethoven 4. Filma indian me titra shqip te reja found at azfilma. All the movies(dubluar ne shqip). Sapo u zgjuan nga letargj. Filma me Titra Filma Dublim Tv Live Shqip Tv Live World Apocalypse Code. Play, Watch and download The Transporter Refueled Official Trailer (2015) Me Titra Shqip FILMA24-AL video (01:36) to mp4, 3gp, m4a for free. Fifty Shades Freed 2018, fifty shades freed shqip, fifty shades freed me titra, 50 shades freed, Fifty Shades Freed - me titra shqip, anastasia dhe christian, filma. FilmaTëAnimuar Në Facebook. Animuar; Aventurë; Komedi; HD. Frozen dubluar ne shqip frozen dubluar ne shqip 2014 Posted by Unknown at 7:14 AM. Name Email Website. Esqueceu a conta?. Mund te fliste Italisht dhe te perkthehej ne Shqip,por ai ka vendosur qe prezantimin e tij ta beje ne Filma Te Dubluar Ne. Shrek 4:Forever After (2010) Jurassic Park (Dublim shqip) 2001; Frozen 2010; The Confidant 2010; Filma me titra shqip. Shperndaje tek Miqte. E Bukura Dhe Bisha ~ Me Dublim Shqip. Shfrytëzuar në mënyrë rutinore nga njerka e saj e keqe, vajza fatkeqe Sam Montgomery është emocionuar për mundësinë e takimit me të dashurin e saj të internetit në festën që do të zhvillohet në shkollë me rastin e Halloween. Nje bote e larmishme me kartonet tuaj te preferuar, Filma te animuar me titra shqip Të Tjera Seriale Fillim Filma te dubluar ne shqip Filma te animuar me. Nga: YouTube Shkarko. Filma te dubluar ne shqip. BALTO 1 (Dublim Shqip) LENI NJE KOMENT NE LIDHJE ME KETE FILEM. videotekaime. home » animuar, aventure, komedi » shrek 2 - dubluar ne shqip shrek 2 - dubluar ne shqip. Vitin e shkuar. Letra në veri dërgohet me anë të qenve. Filmat me te fundit ne kinemate italiane mund ti gjeni ketu per te shikuar apo shkarkuar falas…. Armando Meta said si mund ta shkarkoj ne shqip te gjith filmin ? December 28, 2013 at 12:02 PM. Vëllai Ari 2. com - Filma me titra shqip,Shkarko falas filma,Shiko filma online,Filma me te fundit,Filma Full HD. Ver más de Shiko-Shqip | Filma me titra shqip en Facebook. Kur vjehrri i tij i ri, Mbreti Harold sëmuret, Shrek është vendosur si trashëgimtar në vendin e largët. Posts about Dublim shqip written by andrinmiftari. Ketu mund te gjeni filma te ndryshem dhe filma te rinj Here you can find different films and new films Legend of the Guardians: The Owls of Ga’Hoole (2010). Kohëzgjatja: 55 min | Zhanri: Aventure, Drame, Fantazi Sersi dhe Xhaimi rregullojnë në një botë pa Tajuin. Filma Me Titra Shqip Videos - by Goal 3 Taking Over The World ,me titra shqip. Titrat Shqip - Filma Me Titra Shqip Magji e Cuditshme 2015 (Strange Magic 2015) me Dublim Shqip 12:50 PM animuar, dublime shqip, familjar, fantazi. Një gjuajtës që jetojnë në mërgim është marr me të mirë kthyer në veprim pas mësimit të një komplot për të vrarë presidentin. Alex Pruitt, një djalë nëntë vjecar që jetojnë në Çikago,. Film Vizatimor i Animuar - Me Dublim Shqip (o3 cloud production) pin. Filma me titra shqip. Watch Me dublim shqip video. Home » Aksion, Drame, shiko filma, shiko filma HD, shiko filma te 2017, shiko filma te animuar, shiko filma te dubluar, shiko filma te HD, shiko filma te rinj, Shiko Sword Master (2016) me titra shqip » Sword Master (2016). Shiko filma me titra Shqip dhe filma te dubluar Shqip. Shiko-Shqip | Filma me titra shqipのその他のコンテンツをFacebookでチェック. Download And Listen Top filma per femije te dubluar ne shqip Songs, New MP3 filma per femije te dubluar ne shqip Download Free and New Album of filma per femije te dubluar ne shqip. About iPray Faqja eshte bere me qellim jo fitimprures por me qellim te bekoj gjithsecilin me filma dhe video te zgjedhur per cdo moshe. Filma me dublim Shqip Vizitoni kete faqe per me shume filma te rinj:) Filma qe transmetohen premium ne blogje te tjera do te vijnne seshpejt falas per ju. Miqtë e tij do të mbildhen së bashku, dhe do të vendosin që ta sjellin atë në shtëpi shëndosh e mirë. Name Email Website. Get Started. YOUZEEK IS A FREE MUSIC PLAYER. عرض المزيد من ‏‎Shiko-Shqip | Filma me titra shqip‎‏ على فيسبوك. Seriali DILA epizodi 34 Dublim Shqip YoutubeChannel - Seriale. LINKSYS SPA2102-EU PDF. Dublim Shqip; Fantazi; Horror; Komedi; Krime; Lufte; Mister; Romance; Thriller; Seriale; Erotike; Biografi; Zip Filma | Filma me Titra Shqip Powered by Blogger. Sapo u zgjuan nga letargj. Filma me dublim Shqip Vizitoni kete faqe per me shume filma te rinj:) Filma qe transmetohen premium ne blogje te tjera do te vijnne seshpejt falas per ju. Frozen dubluar ne shqip frozen dubluar ne shqip 2014 Posted by Unknown at 7:14 AM. Tutorial Si te shikojm filma me titra shqip ONLINE. Shiko filmin Little Man (2006) me titra shqip online me kualitetin HD ne nje shumellojshmeri linkesh. Mehr von Shiko-Shqip | Filma me titra shqip auf Facebook anzeigen. Top Countries. por te faqja vijen ky film i animuar në dublim shqip. Pasi na u fshi faqja e vjeter kjo esht e reja dhe do ket shum punime ne te !. dashurie,♥ ♥ ♥ tregime erotike,♥ ♥ ♥ tregime te nxehta,vipa hot shqip,muzike shqip,pidha shqip,mu qi shqip,me qi pidhin ,bytha,seks shqip,seks shqip. filma me titra shqip: romancë; fantazi; komedi; kontaktoni; alvin dhe chipmunks 3 me titra shqip shrek 3 me dublim shqip shikoje ne http://veevr. Faqja e parë shqiptare ku mund të shikoni filmat dhe serialet në cilësi HD. LENI NJE KOMENT NE LIDHJE ME KETE FILEM. PESHKRIMI I FILMIT 👇👇👇 Trevis dhe motra e tij e vogel dergohen per pushime verore te gjysherit e tyre ne ferme. Shiko online X Night of Vengeance interdicted (2011) SHqip, mist erotik Faqa e. s dublim ne shqip written Indian; Filma Islam - Me titra shqip Faqja e pare e Filmave islam me titra shqip ne. Filmi me i zgjedhur i muajit. The Nut Job (2014) (Me Titra Shqip) The Nut Job (2014) (Me Titra Shqip) Lart 2009; Shpata Magjike Eskalibur Aventure ne Kamelot 1998; Herkuli 1997; Piter Pan - Kthimi ne ishull nuk ekziston (2002) Aventurat e Piter Panit (1953) Borebardha dhe shtate xhuxhat (1937) The Lorax 2012; Lili dhe Endacaku (1955) Bukuroshja e Fjetur 1959; Dumbo (1941. ORG është faqja e parë shqiptare që ofron për vizitorët e saj filma me titra shqip më të vlerësuar të titruar në shqip ne format HD. Winx Club Dubluar ne shqip. Simbad Legjenda e shtate detrave Film Vizatimor I dubluar ne shqip , cufotvshqip , filma vizatimor per femije , filma te dubluar ne shqip , filma vizatimor. Jun 16, 2019- Mistreci. [Me Titra Shqip]. Related searches: Filma Me Titra Ne Shqip, Filma Me Titra Shqip Te Gjitha Ne Nje, Shkarko Filma Falas Me Titra Shqip, Shkarko Filma Hd Me Titra Shqip Falas, Filma Te Tinto Brass Ne Shqip, Filma Me Barbi Ne Shqip, Shkarko Filma Shqip Ne 3gp, Shkarko The Smurfs 2 Ne Shqip. Ver mais da Página Shiko-Shqip | Filma me titra shqip no Facebook. filma vizatimor me dublim shqip, filma te animuar dubluar ne shqip, film me titra shqip aksion, Published 4 months ago. al - Filma me Titra Shqip HD - Filma24. 73,499 views; 4 months ago; 2:21. Filma-shqip. Latest Movie : Filma Te Dubluar Ne Shqip ne do të ngarkojmë cdo ditë filma shumë të bukur për ty!!!! :) Merr Njoftime me Email. LINKSYS SPA2102-EU PDF. DublimeAl Filma te Animuara - Anime Shqip (2019) Medioq. John Wick 3 me titra shqip - Filma me Titra Shqip 2018 Aksion. Fifty Shades Freed 2018, fifty shades freed shqip, fifty shades freed me titra, 50 shades freed, Fifty Shades Freed - me titra shqip, anastasia dhe christian, filma. Transporter 3 2008. Jun 16, 2019- Mistreci. filma te rij, dublime shqip Barbi me kepucet roze (HD)-Dubluar Shqip. videotekaime. Filma me titra shqip. Me | Filma me titra shqip su Facebook. filma me titra shqip: animuar; aksion; kung fu panda 2 me dublim shqip. Seriale te animuar. Barbi me kepucet roze (HD)-Dubluar Shqip 6:22:00 AM. Get Started. FilmaTëAnimuar Në Facebook. Voir plus de contenu de Shiko-Shqip | Filma me titra shqip sur Facebook. Filma me titra shqip. Nje bote e larmishme me kartonet tuaj te preferuar, Filma te animuar me titra shqip Të Tjera Seriale Fillim Filma te dubluar ne shqip Filma te animuar me. Classic; Flipcard; Dublim Shqip; Erotik; Familjar; Fantazi; Hindi; Histori; Horror; ted me titra shqip;. DUBLIM NË SHQIP FULL HD The Croods Pasi shpella e tyre shkatërrohet, një familje shpellash do kryejë një udhëtim nëpër një botë të panjohur. net - Filma shqip. Download filma per femije te dubluar ne shqip MP3 and Streaming filma per femije te dubluar ne shqip Music. Adulterers (2015) "Filma Me Titra Shqip. Seriali DILA epizodi 34 Dublim Shqip YoutubeChannel - Seriale. Ver más de Shiko-Shqip | Filma me titra shqip en Facebook. FILMA me KILE. Vedi altri contenuti di Shiko. - Shqip Rip) film-shqip. Info: Disa muaj pas ngjarjeve të filmit të parë, Kenai është duke jetuar për fat të mirë me vëllain e tij Koda. Rikthim në qytetin e Hallouinit me titra shqip; Qyteti i smeraldit me titra shqip; Bratz yjet e muzikes dubluar ne shqip;. Ben 10 Alien Swarm. Filma Te Dubluar Ne Shqip, Mitrovica, Kosovo. Ketu mund te gjeni filma te ndryshem dhe filma te rinj Here you can find different films and new films Legend of the Guardians: The Owls of Ga’Hoole (2010). Perralla fabula film me titra shqip aksion film vizatimor shrek 1 shqip filma te animuar dubluar ne shqip filma vizatimor me dublim shqip filma vizatimor per femije shqip mollekuqja dhe njeriu dembel njeriu dembel per femije perfemije Perralla perralla per femije perralla shqip per femije perralla shqiptare perralle mollekuqja tregime Post. FilmiAladin online. Filma te dubluar ne shqip. Share this article: Kategoria: Dublim. Esqueceu a conta?. Keywords: filma me titra shqip, filma online, filma me dublim shqip, filma aksion, filma hd me titra shqip, mistreci filma, filma indian me titra shqip, the pursuit of happiness me titra shqip, black panther me titra shqip, red sparrow me titra shqip. Benson, një bletë sapo u diplomua nga kolegji. 03-03-2013. Bethoven 4. E Bukura Dhe Bisha ~ Me Dublim Shqip. Just another WordPress. Ip Man: nace la leyenda, la vida real del maestro de Bruce. al Filma me titra shqip. Filma me Titra Filma Dublim Tv Live Shqip Tv Live World Apocalypse Code. Ver más de Shiko-Shqip | Filma me titra shqip en Facebook. Nje bote e larmishme me kartonet tuaj te preferuar, gati vetem per ju nga Filmat Vizatimore, kinemaja ne shtepine tuaj ! Shqip By dubluar - November 18, 2017. Em 1171, após a tomada de Dublin pelos ingleses, e até mesmo exibição de filmes irlandeses, shows e brincadeiras como gincana, pelas ruas da cidade. Filma Me Dublim Shqip; Button Text. Top Genres. - Shqip Rip) film-shqip. Miqtë e tij do të mbildhen së bashku, dhe do të vendosin që ta sjellin atë në shtëpi shëndosh e mirë. which people say I mimicked when I was in Thailand and handed a drink which I just took a sip from but made me feel Shqip Seriale. Miqtë e tij do të mbildhen së bashku,. Pasi na u fshi faqja e vjeter kjo esht e reja dhe do ket shum punime ne te !. Home; Kërkesa për filma; Sunday, March 6, 2016. Get Started. Ke harruar llogarinë? ose. filma be shqip, casa saludable mariano bueno descargar, filma hd online me titra shqip five minaretstorrent, filma. Hanbun me titra shqip. Ver mais da Página Shiko-Shqip | Filma me titra shqip no Facebook. Shperndaje tek Miqte. Filma Aksion me titra Shqip HD Shiko dhe shkarko filma aksion me titra shqip mundesuar nga filma. 73,499 views; 4 months ago; 2:21. Top Filmat e Javës. I vetem ne shtepi 3 i dubluar ne shqip. Animuar; Aventurë; Komedi; HD. Shiko online X Night of Vengeance interdicted (2011) SHqip, mist erotik Faqa e. Streaming siti italiani sul web – Lista e siteve me Filma ne Italisht. Letra në veri dërgohet me anë të qenve. Filma Shqiptar (3) filma te vjeter (80) Filmaindian (231) HISTORI (1). s dublim ne shqip Mesazhi – Muhammedi A. Anime me titra shqip. Shiko shkarko filmat me te fundit me titra shqip dhe me dublim shqip !. Look at most relevant Filma indian me titra shqip te reja websites out of 15 at KeyOptimize. Filma të dubluar në Shqip Filma me titra shqip e të dubluar. Shiko ose shkarko filmin Aladin me titra shqip. Winx Club Dublim ne shqip. filma me titra shqip: fantazi; komedi; kontaktoni; mission impossisible ghost protocol me titra shqip. Tajrion dhe Varis arri. Cinsel Organını Gösterdiği İddia Edilen Kerimcan Durmaz, Hakkında Suç Duyurusu!. Tangled (Me Dublim ) 11:09 AM Filma me Titra Shqip Rapunzel me flokë te arta magjike e ka kaluar tërë jetën e saj në një kullë, por tani që një hajdut i arratisur ka ngecur me të, ajo është gati për të zbuluar botën për herë të parë. SerialeTurke2015. dashurie,♥ ♥ ♥ tregime erotike,♥ ♥ ♥ tregime te nxehta,vipa hot shqip,muzike shqip,pidha shqip,mu qi shqip,me qi pidhin ,bytha,seks shqip,seks shqip. Ben 10 Alien Swarm. Shrek 4:Forever After (2010) Jurassic Park (Dublim shqip) 2001; Frozen 2010; The Confidant 2010; Filma me titra shqip. FilmiAladin online. net filma me titra shqip, filma shqiptar, filma te. SEARCH, LISTEN,. Vëllai Ari 1. DUBLIM NË SHQIP FULL HD The Croods Pasi shpella e tyre shkatërrohet, një familje shpellash do kryejë një udhëtim nëpër një botë të panjohur. Frozen dubluar ne shqip frozen dubluar ne shqip 2014 Posted by Unknown at 7:14 AM. Zootopia qyteti i ëndrrave për çdo kafshë. Filma Me Titra Dhe Dublim Shqip Shqip Kino: Fillimi Filma Me Titra Shqip Filma Te Dubluar Shqip Kërkesat Powered by Create your own unique website with. tv/ Official. [Me Titra Shqip]. Titrat Shqip - Filma Me Titra Shqip Magji e Cuditshme 2015 (Strange Magic 2015) me Dublim Shqip 12:50 PM animuar, dublime shqip, familjar, fantazi. BALTO 1 (Dublim Shqip) Një gjysmë ujk i dëbuar rrezikon jetën e tij për të parandaluar një epidemi vdekjeprurëse nga gërmadhat në Alaska. com/videos. filma te animuar dubluar ne shqip Monday, July 7, 2014. Madagascar 3. Shiko filma me titra Shqip dhe filma te dubluar Shqip. A Wizard's Tale (2018) aka Here comes the Grump. Filmat me te fundit ne kinemate italiane mund ti gjeni ketu per te shikuar apo shkarkuar falas…. por te faqja vijen ky film i animuar në dublim shqip. Shfrytëzuar në mënyrë rutinore nga njerka e saj e keqe, vajza fatkeqe Sam Montgomery është emocionuar për mundësinë e takimit me të dashurin e saj të internetit në festën që do të zhvillohet në shkollë me rastin e Halloween. Shiko filma me titra Shqip dhe filma te dubluar Shqip. Tv - Filma me Titra Shqip. Top Genres. visi al 0 Komente. Home; rekruton e miqtë e tij Gomarin dhe Maçokun me çizme që të vendosin rebelin Artie. cc ofron falas filmat dhe serialet më të fundit me titra shqip në cilësin HD. Faqja e pare shqiptare qe i dedikohet vetëm filmave indian me titra shqip. 03-03-2013 01:16:04. Armando Meta said si mund ta shkarkoj ne shqip te gjith filmin ? December 28, 2013 at 12:02 PM. net filma me titra shqip, filma shqiptar, filma te. Latest Movie : Filma Te Dubluar Ne Shqip ne do të ngarkojmë cdo ditë filma shumë të bukur për ty!!!! :) Merr Njoftime me Email. 315 Mal · 9 Personen sprechen darüber. Keywords: filma me titra shqip, filma online, filma me dublim shqip, filma aksion, filma hd me titra shqip, mistreci filma, filma indian me titra shqip, the pursuit of happiness me titra shqip, black panther me titra shqip, red sparrow me titra shqip. Filma Vizatimor në Shqip; Gjeniu i vogël; Wreck-It Ralph (Me Titra Shqip 2012) film-shqip. Seriale me titra Shqip. Shiko online X Night of Vengeance interdicted (2011) SHqip, mist erotik Faqa e. FILMA me KILE. Kinemaja Ne Shtepine Tuaj! Jemi Nje Staf Filmash Per Tju Ndihmuar Juve Qe Filmat Ti Shikoni Me Titrat Shqip Dublim Shqip Gjithashtu dhe Tv live Digjitalb. Shrek 2 (Dublim Shqip). Filma me titra dhe dublim ne Shqip. Filma me Titra Shqip HD The 3rd Eye (2017) Get Rich or Die…. Shrek 4:Forever After (2010) Jurassic Park (Dublim shqip) 2001; Frozen 2010; The Confidant 2010; Filma me titra shqip. Welcome to the official "• Filma me titra dhe dublim ne shqip •" Facebook page! :::. com, filmametitrashqiphd. Home Info Filma shqip Goku vs Bills shqip (dubluar vete) Posted by Dublime Shqip on 2015-06-10. 318 · 9 μιλούν γι' αυτή τη Σελίδα. Filma te Dubluar Ne Shqip Vetem Te filma-2. Mehr von Shiko-Shqip | Filma me titra shqip auf Facebook anzeigen. Goku kunder Bills pjesa 2. Anime me titra shqip. Kryefaqe; Aksion; Thriller; Horror; Seriale; Erotike; Komedi Me Dublim Shqip. Charlie's Angels. Ask Tesadufleri Sever (Dashurise i pelqejne rastesite) Olaf’s Frozen Adventure. al - Filma me Titra Shqip HD - Filma24. Home » Aksion, filma me titra shqip, filma te fundit, Haywire (2011) me titra shqip, largohet menjëherë për në Dublin. BALTO 1 (Dublim Shqip) Një gjysmë ujk i dëbuar rrezikon jetën e tij për të parandaluar një epidemi vdekjeprurëse nga gërmadhat në Alaska. ku ajo bën miq të rinj dhe të takohet me kara Zootopia - Me Dublim Shqip. Hi i have voip adapter spaeu and telephone panasonic KX-TGPD, I dont' have signal when a connect to. Filma Shqiptar. Top Filmat e Javës. Një gjuajtës që jetojnë në mërgim është marr me të mirë kthyer në veprim pas mësimit të një komplot për të vrarë presidentin. Tagged avni kurti, cmendina dublim, dashuria smjafton, dashuria smjafton filmi i plote, Drilon hoxha, dublime shqip, Film aksion, filma 24, filma aksion, filma me titra shqip, Filma shqiptar, filma shqiptare, filma24, filma24. Filma Me Titra Shqip [ Filma Me Perkthim Shqip ] Admirim Cakolli. Filma Te dubluar ne shqip |Filma Vizatimor shqip Pokemon Arceus krijuesi i botës Dubluar ne shqip. cc ofron falas filmat dhe serialet më të fundit me titra shqip në cilësin HD. filma te rij, dublime shqip. Filma Me Titra Shqip. Filma me titra shqip hd, seriale me titra shqip hd, shiko filma me titra shqip, shiko seriale me titra shqip, filma te dubluar ne shqip, shkarko filma dhe seriale me. Filma Flet Shqip Grid. Ip Man: nace la leyenda, la vida real del maestro de Bruce. Nje Aventure me Gjigantin HD | Filma me Titra Shqip | Filma me Dublim Shqip | Kukulla (Video HD) Cdo ankes qe ka te bej ne lidhje me kanalin tone ne YouTube na shkruani ne DM ne Istagram. com e vendosa qe ta hapi kete faqje per te vetmen arsye sepse ne Shqiperi nuk ngeli me asnje faqe Shqiptare serioze edhe e denje per te shkarkuar filma me. net filma me titra shqip, filma shqiptar, filma te. por te faqja vijen ky film i animuar në dublim shqip. Filma Me Titra Shqip [ Filma Me Perkthim Shqip ] Admirim Cakolli. Share this article: Kategoria: Dublim. Film shqip burgu i zi memi. al Filma me titra shqip. Film Vizatimor - Berberi i Mbretit (Shqip) King Arthur (2004) Connections Soundtracks; KING ARTHUR: LEGEND OF THE SWORD All Trailer + Movie Clips (2017) King Kong–Mbreti i Atlantis (2019)Dubluar në shqip| Filma me Titra Shqip |Filma me Dublim Shqip (HD) Mbreti dhe Bijat e Tij Perralla Shqip; Mbreti amed (dubluar ne shqip) filma te dubluar ne. Filma Me Titra ShqipFilma Me Perkthim Shqip Filma Me. shikoje ne http://www. 2 Gisht Mjalt – Filmi i plot ne ShqipTv ne HD ( E fundit 2019) Ermal Mamaqi – Filmi i plot dy gisht mjalt. Ke harruar llogarinë? ose. Ketu mund te gjeni filma te ndryshem dhe filma te rinj Here you can find different films and new films Legend of the Guardians: The Owls of Ga’Hoole (2010). 5 320 pëlqime · 11 duke folur në lidhje me këtë. Classic; Flipcard; Dublim Shqip; Erotik; Familjar; Fantazi; Hindi; Histori; Horror; ted me titra shqip;. Kinemaja Ne Shtepine Tuaj! Jemi Nje Staf Filmash Per Tju Ndihmuar Juve Qe Filmat Ti Shikoni Me Titrat Shqip Dublim Shqip Gjithashtu dhe Tv live Digjitalb. LINKSYS SPA2102-EU PDF. Shiko ose shkarko filmin Aladin me titra shqip. Rikthim në qytetin e Hallouinit me titra shqip; Qyteti i smeraldit me titra shqip; Bratz yjet e muzikes dubluar ne shqip;. Download filma per femije te dubluar ne shqip MP3 and Streaming filma per femije te dubluar ne shqip Music. filma te animuar dubluar ne shqip Monday, July 7, 2014. Posts about filma vizatimor me dublim shqip written by perrallashqip. Filma te Dubluar ne Shqip. E Bukura Dhe Bisha ~ Me Dublim Shqip. nese kerkoni filma me titra shqip vizitoni faqen www. Nje bote e larmishme me kartonet tuaj te preferuar, Filma te animuar me titra shqip Të Tjera Seriale Fillim Filma te dubluar ne shqip Filma te animuar me. Blade 2 Me Titra Shqip - DOWNLOAD (Mirror #1). Home; rekruton e miqtë e tij Gomarin dhe Maçokun me çizme që të vendosin rebelin Artie. Kur vjehrri i tij i ri, Mbreti Harold sëmuret, Shrek është vendosur si trashëgimtar në vendin e largët. Filma Aksion me titra Shqip HD Shiko dhe shkarko filma aksion me titra shqip mundesuar nga filma. Film Vizatimor i Animuar - Me Dublim Shqip (o3 cloud production) pin. Balto III: Wings of Change - Dublim Shqip. por te faqja vijen ky film i animuar në dublim shqip. Seções desta Página. Filma me Titra Shqip HD The 3rd Eye (2017) Get Rich or Die…. Vedi altri contenuti di Shiko-Shqip | Filma me titra shqip su Facebook. shiko shkarko mesazhi muhammedi a. us information at Website Informer. Kur magjistari keqbere Gargamel fillon të ndjekë Pufët e vegjël jashtë fshatit të tyre, ata bien nga bota e tyre magjike në qytetin e Nju Jorkut. Get Started. Animuar; Aventurë; Komedi; HD. Hercules (2014) HD - Me Titra Shqip Posted by Unknown Posted on 1:33:00 AM with No comments Duke duruar legjenden nga dymbëdhjetë veprat e tij, Herkuli, gjysmëperëndi greke, jeta e tij si mercenar testohet kur mbreti i Trakës dhe vajza e tij kërkojnë ndihmën e tij në mposhtjen e një e kryengritësi tiran. Aty ku e pamundura është e mundur. Nje bote e larmishme me kartonet tuaj te preferuar, gati vetem per ju nga Filmat Vizatimore, kinemaja ne shtepine tuaj ! Shqip By dubluar - November 18, 2017. Filma & Seriale me Titra Shqip ose të Shreku i mërzitur dhe i kthyer në "burrë për shtëpi" bën një pakt me Rumpelstiltskin që ti. filma me titra shqip: fantazi; komedi; kontaktoni; mission impossisible ghost protocol me titra shqip. PESHKRIMI I FILMIT 👇👇👇 Trevis dhe motra e tij e vogel dergohen per pushime verore te gjysherit e tyre ne ferme. Esqueceu a conta?. Filma të Krishter është një faqe me Filma dhe Video të Krishtera. Shiko online X Night of Vengeance interdicted (2011) SHqip, mist erotik Faqa e. All the movies(dubluar ne shqip). Winx Club Me titra shqip. Vëllai Ari 2. Perralla fabula film me titra shqip aksion film vizatimor shrek 1 shqip filma te animuar dubluar ne shqip filma vizatimor me dublim shqip filma vizatimor per femije shqip mollekuqja dhe njeriu dembel njeriu dembel per femije perfemije Perralla perralla per femije perralla shqip per femije perralla shqiptare perralle mollekuqja tregime Post. Winx Club Me titra shqip. com/video164431883_162630002 shkarko (se shpejti). Co | Filma me Titra Shqip HD. Filma 24 has a poor Filma24 | Filma me Titra Shqip HD. s dublim ne shqip Mesazhi – Muhammedi A. Film Vizatimor i Animuar - Me Dublim Shqip (o3 cloud production) pin. -Te gjithe linqet do te shfaqen te. com/videos. Seções desta Página. Filma vizatimor shqip tomy dhe gjerri nje nga epizotat me te mira, Filmi i animuar Ratatui ne dublim shqip Language: English. Filma Shqiptar. Në një udhëtim të veçantë jashtë zgjuas, Vanessa i shpëton jetën Berrit. One piece dublim shqip,Choperi kunder Xhedatsus Posted by Kerko filma. Top Filmat e Javës. Ip Man: nace la leyenda, la vida real del maestro de Bruce. Një gjuajtës që jetojnë në mërgim është marr me të mirë kthyer në veprim pas mësimit të një komplot për të vrarë presidentin. Name Email Website. Vizitoni kete faqe per me shume filma te rinj:). SMS or texting, is the act of typing and sending a brief, electronic message between two or more mobile phones or fixed or portable devices over a phone network. Dublim Shqip; Fantazi; Horror; Komedi; Krime; Lufte; Mister; Romance; Thriller; Seriale; Erotike; Biografi; Zip Filma | Filma me Titra Shqip Powered by Blogger. E Bukura Dhe Bisha ~ Me Dublim Shqip. Kinemaja Ne Shtepine Tuaj! Jemi Nje Staf Filmash Per Tju Ndihmuar Juve Qe Filmat Ti Shikoni Me Titrat Shqip Dublim Shqip Gjithashtu dhe Tv live Digjitalb. Seriale Shqip Me Titra Shqip - Seriale Turke me perkthim shqip si dhe Seriale te Ndryshme me titra Shqip. Personal Growth | June 29, 2019. Armando Meta said si mund ta shkarkoj ne shqip te gjith filmin ? December 28, 2013 at 12:02 PM. Goku Dubluar Ne Shqip hay nhất tổng hợp tất cả video clip hay về Goku Dubluar Ne Sferat e Dragoit Super-Kush jane10 me te fortet 3-Dubluar ne shqip;. 2019 - Klan Kosova 4 months ago 19:24. Bee Movie HD (Dublim Shqip) Berri B. Get Started. Most viewed. Filma Me Titra Shqip. Sapo u postua nje nder filmat me te mir te vitit 2017-2018 ne HD me Dublim Shqip https://filma-2 rikthimi i Xhafarit" Me Dublim Ne Shqip Nese Deshironi. Shkarko dhe shiko online filma te animuar(dubluar ne shqip). Filma te Dubluar Ne Shqip Vetem Te filma-2. Aty ku e pamundura është e mundur. Alex Pruitt, një djalë nëntë vjecar që jetojnë në Çikago,. filma me titra shqip online falas i cili sht transferuar n policin e Marsej s ngarkohet me detyr n e kapjes s grupit t Me Dublim Shqip. Filme me titra shqip mistreci. Në fund të fundit me dy kaloi dhe i përshtatur për përpjekje, ai shkon në kërkim për të gjetur vrasësin e vërtetë dhe për të gjetur se kush saktësisht vendosi atë, dhe pse. Ketu mund te gjeni filma te ndryshem dhe filma te rinj Here you can find different films and new films Legend of the Guardians: The Owls of Ga’Hoole (2010). Watch free Movies and TV Shows online at Watchmovies. Home; Kërkesa për filma; Sunday, March 6, 2016. Zoti Pibadi dhe Shermani-Dubluar në Shqip Posted by. Nje fizioterapiste romantike takohet me nje princ Rajput i cili eshte teresisht ndryshe nga ajo dhe i fejuar. Create New Account. Simbad Legjenda e shtate detrave Film Vizatimor I dubluar ne shqip , cufotvshqip , filma vizatimor per femije , filma te dubluar ne shqip , filma vizatimor. Zootopia qyteti i ëndrrave për çdo kafshë. Bee Movie HD (Dublim Shqip) Berri B. Home » Aksion, Drame, shiko filma, shiko filma HD, shiko filma te 2017, shiko filma te animuar, shiko filma te dubluar, shiko filma te HD, shiko filma te rinj, Shiko Sword Master (2016) me titra shqip » Sword Master (2016). com faqja tek e cila do te gjeni filmat me te fundit ne cilesi HD te perkthyer me titra shqip. Miqtë e tij do të mbildhen së bashku,. Hi i have voip adapter spaeu and telephone panasonic KX-TGPD, I dont' have signal when a connect to. Ver mais da Página Shiko-Shqip | Filma me titra shqip no Facebook. Filmamekile. Filma me Titra Filma Dublim Tv Live Shqip Tv Live World Apocalypse Code. Filma Me Titra ShqipFilma Me Perkthim Shqip Filma Me. Filma Islam – Me titra shqip Faqja e pare e Filmave islam me titra shqip ne shqiperi. We collected all of metadata history records for Filma24. Film Vizatimor - Berberi i Mbretit (Shqip) King Arthur (2004) Connections Soundtracks; KING ARTHUR: LEGEND OF THE SWORD All Trailer + Movie Clips (2017) King Kong–Mbreti i Atlantis (2019)Dubluar në shqip| Filma me Titra Shqip |Filma me Dublim Shqip (HD) Mbreti dhe Bijat e Tij Perralla Shqip; Mbreti amed (dubluar ne shqip) filma te dubluar ne. Dublim Shqip; Fantazi; Horror; Komedi; Krime; Lufte; Mister; Romance; Thriller; Seriale; Erotike; Biografi; Zip Filma | Filma me Titra Shqip Powered by Blogger. Nje Histori Hirusheje Me titra shqip. Nje Histori Hirusheje Me titra shqip. Filma me Titra Shqip - http://www. stream eshte nje faqe e re por shume e mire e shpejte dhe e perdorueshme filma me titra shqip, seriale me titra shqip Arsimtari në paraburgim, ngacmonte nxënëset - 23. Mbreti Artur Film Vizatimor Shqip hay nhất tổng hợp tất cả video clip hay về Mbreti Artur Film Vizatimor Shqip Filma me Dublim Shqip (HD) Mbreti. Vedi altri contenuti di Shiko-Shqip | Filma me titra shqip su Facebook. cmendina dublim, dublim shqip, elvana gjata, ermal mamaqi,. See more of Filma me titra dhe dublim ne Shqip on Facebook. com - Filma me titra shqip HD - Shiko dhe shkarko filmat e fundit falas! - Faqja 4. filma me titra shqip. film vizatimor shqip barbi dubluar ne shqip on YOUZEEK. Shrek rekruton e miqtë e tij Gomarin dhe Maçokun me çizme që të vendosin rebelin Artie si mbretin e ri. com Filma te Dubluar ne Shqip, Kukulla te Dubluar ne Shqip, Dublime Al , Filma me Titra Shqip , Anime Shqip , Anime Dubluar ne Shqip, Filma te Dubluar ne Shqip, Kukulla te Dubluar ne Shqip, Dublime Al , Filma me Titra Shqip , Anime Shqip , Anime Dubluar ne Shqip, Be the first to know. Looney Tuns. Pular para. Simbad Legjenda e shtate detrave Film Vizatimor I dubluar ne shqip , cufotvshqip , filma vizatimor per femije , filma te dubluar ne shqip , filma vizatimor. Faqja e parë shqiptare ku. [Me Titra Shqip]. Filmi me i zgjedhur i muajit. Filmat me te fundit falas per tu shikuar tek Titrat Shqip. Miqtë e tij do të mbildhen së bashku,. Categories Filma Shqip Tags Filma Shqip, Filma Shqiptare Post navigation. Shiko online. Nje bote e larmishme me kartonet tuaj te preferuar, gati vetem per ju nga Filmat Vizatimore, kinemaja ne shtepine tuaj ! Shqip By dubluar - November 18, 2017. Sapo u zgjuan nga letargj. me Alex Pruitt, një djalë nëntë vjecar që jetojnë në Çikago, dredhoj hajdutët të cilët kërkojnë një chip top-sekret në makinën e tij lodër. E Bukura Dhe Bisha ~ Me Dublim Shqip. Bethoven 4. Powered by Create your own unique website with customizable templates. ku ajo bën miq të rinj dhe të takohet me kara Zootopia - Me Dublim Shqip. E vetmja faqe qe e mundësoi filmin Hotel Transylvania 2 dubluar ne shqip. shkako filma erotik me titra shqip. Seriale Shqip Me Titra Shqip - Seriale Turke me perkthim shqip si dhe Seriale te Ndryshme me titra Shqip Shiko Filma Indian me Titra Shqip Shiko Big Brother. Home Alone 3 dublim shqip - Shiko. Tarzani dhe Xhein Barbi dhe Motrat e Saj ne Nje Perralle me Kuaj (Dubluar Ne Shqip) Posted by mali2h channel Posted on 3:36 PM. Streaming siti italiani sul web - Lista e siteve me Filma ne Italisht. Filma Te Dubluar Ne Shqip Sapo u postua nje nder filmat me te mir te vitit 2017-2018 ne HD me Dublim Shqip https:// filma-2. SEARCH, LISTEN,. Personal Growth | June 29, 2019. Filma & Seriale me Titra Shqip ose të Shreku i mërzitur dhe i kthyer në "burrë për shtëpi" bën një pakt me Rumpelstiltskin që ti. Film Vizatimor i Animuar - Me Dublim Shqip (o3 cloud production) pin. Benson, LENI NJE KOMENT NE LIDHJE ME KETE FILEM. Kur magjistari keqbere Gargamel fillon të ndjekë Pufët e vegjël jashtë fshatit të tyre, ata bien nga bota e tyre magjike në qytetin e Nju Jorkut. Category Video / General. Seriale Shqip Me Titra Shqip - Seriale Turke me perkthim shqip si dhe Seriale te Ndryshme me titra Shqip. Seriale te animuar. gg View my complete profile. Shperndaje tek Miqte. I vetem ne shtepi 3 i dubluar ne shqip. Get Started. Home; Kërkesa për filma; Sunday, March 6, 2016.